matura z matematyki 2022

Autor: Dariusz Kulma

Pakiet / poziom rozszerzony

Repetytorium + arkusze maturalne - poziom rozszerzony + "Dowody matematyczne" + zbiór zadań "101 ZADAŃ dla ambitnych maturzystów" + "Karty pracy z matematyki" - poziom rozszerzony

Kategoria: Książki do matury 2022

Bestseller!


Dodatkowy rabat -10% z kodem START2023
Rabat 47% oszczędzasz 120.79 zł
136.21 zł (z VAT) 257.00 zł
sprawdź opcje wysyłki

dostępnych: 13 szt.

gratisy

Darmowa dostawa
Tablice matematyczne
INFORMATOR

szczegóły


Autor: Dariusz Kulma

Wydawnictwo: Elitmat - Firma edukacyjna wydawniczo

Poziom: rozszerzony

Format: A4

Oprawa: miękka

Ilość stron:

ISBN:

opis

recenzje użytkowników


"Świetne książki, polecam każdemu! Doskonale wszystko wytłumaczone :)"

Zuza

2017-08-22

"Dzień dobry! Piszę do Pana, gdyż zdawałem maturę w tym roku 🙂 Kupiłem dwie Pana książka \"Jak zdać maturę z matematyki\" w celu przygotowania się do matury na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym Dzięki Pańskim książkom, polubiłem matematykę, mimo że w liceum nie szła mi za dobrze. Zdałem maturę z matematyki na 86% z podstawy i 56% z rozszerzenia. Dla mnie to jest tak wysoki wynik, który mi się nigdy nie śnił! 😀 Chce Panu podziękować za tę możliwość przygotowania się jak najlepiej do tego egzaminu. 😀 Uważam, że Pańskie książki są rewelacyjne, dlatego chętnie polecę ją przyszłorocznym maturzystom 🙂 Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję! 😀"

Michał

2017-07-02

"Świetne podejście, robicie kawał naprawdę dobrej roboty, aż miło korzystać z takich książek. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Miłego dnia :)"

Joasia

2017-02-09

"Witam, gorące podziękowania za to przygotowanie maturalne i ten trud, który został w nie włożony z Waszej strony. Podstawa wyszła świetnie, rozszerzenie średnio, ale to tylko przez moje głupie błędy obliczeniowe i chwilowy zastój mózgowy. Dzięki tej stronie miałam motywację i chęć do nauki, a książki są świetnie ułożone, wszystko przejrzyście wytłumaczone :) Dziękuję jeszcze raz, świetna robota z tą stronką i książkami, będę polecać młodszym znajomym :)"

Aleksandra

2016-05-10

"Dzień dobry! Na wstępie chciałabym bardzo podziękować! Wasza książka bardzo mi pomogła, oprócz korepetycji przerobiłam całą na poziom rozszerzony. Bardzo pomocne są też zadania na fb, czy też plansze na Waszej stronie. Jesteście po prostu najlepsi!"

Magda

2016-05-09

"Witam :) chciałam serdecznie podziękować za pomoc w przygotowaniach do matury. Podstawa powinna być na 100%,a rozszerzenie ok. 90% więc mam za co dziękować! Gdyby nie repetytoria i arkusze maturalne to na pewno nie udałoby mi się tego osiągnąć. Takie repetytoria to skarb! Jeszcze raz bardzo dziękuję i każdemu będę polecać książki \\\\\\\"Jak zdać maturę z matematyki\\\\\\\" :)"

Natalia

2016-05-09

"Witam :) Jestem tegoroczną maturzystką i zdawałam maturę z matematyki na obu poziomach. We wrześniu zakupiłam u Państwa na stronie zestaw maturalny (repetytoria na obu poziomach + arkusze). Był to trafiony zakup. Piszę do Państwa, bo chciałabym bardzo podziękować :) Dzięki tym książkom mogłam bez pośpiechu przygotować się do matury, a zadania z rozszerzonego repetytorium zrobiłam wszystkie i wszystkie przeanalizowałam :) Znajomi byli pod wrażeniem, a ja cieszę się do tej pory z dobrego przygotowania, bo dałam radę sobie bez korepetycji i tylko dzięki tym książkom. Repetytoria pomagały mi też podczas roku szkolnego, bo byłam w klasie o profilu matematycznym. Wczoraj do późnego wieczora powtarzałam na Państwa stronie najważniejsze zagadnienia i dzięki temu bez stresu mogłam podejść do dzisiejszej matury :) Jestem bardzo wdzięczna Państwu za wszystko, bo repetytoria są świetne - przejrzyste i do każdego zadania są rozwiązania oraz komentarze, co bardzo pomaga. Wiem, że bez Państwa strony i książek moje matury nie poszłyby mi tak dobrze, dlatego bardzo dziękuję za pracę, którą wkładacie Państwo w tą stronę i za każde zadanie. Życzę dalszych sukcesów i wytrwałości w prowadzeniu strony, bo dzięki takim osobom i tak świetnej stronie aż chce się uczyć matematyki. Pozdrawiam i dziękuję :)"

Anna

2016-05-09

"Panie Darku, chciałem bardzo podziękować - zapewnił mi Pan 100% na podstawie :) OGROMNE DZIĘKI dla całej Ekipy Elitmat! :) moja nauczycielka i jej sposób przedstawiania zadań mogą się przy Was schować :) Teraz jeszcze rozszerzenie - zostaję z Wami do poniedziałku :)"

Adrian

2016-05-07

"Nie wiem czy Pan Dariusz osobiście prowadzi ten fp, ale jeśli nie to bardzo proszę o przekazanie. Chciałam panu bardzo podziękować, myślę, że nie tylko ja, ale pewnie nie każdy ma czas to panu powiedzieć, jestem po podstawie, z której jestem zadowolona, teraz czekam na rozszerzenie, na które również czuje się całkiem przygotowana, w szkole mam rozszerzona matematyka, ale dopiero dzięki Panu ksiazkom zrozumiałam matme, kupiłam książki z różnych wydawnictw, ale korzystałam tylko z pana książek bo wydały mi się najbardziej przystępne, robi Pan ogromną robotę i pomaga ludziom takim jak ja którzy idą na rozszerzenie jak.i tym którzy modlą się żeby zdać, niezależnie od tego jak pójdzie mi rozszerzenie (chociaż liczę na 60-70%) to już.jestem panu bardzo wdzięczna i DZIEKUJĘ, nie tylko w swoim imieniu, ale w imieniu wszystkich maturzystów i naprawdę podziwiam pana pracę, bo już nie ma prawie niestety takich nauczyli z powołaniem.. Życzę kolejnych sukcesów!"

Klaudia A.

2016-05-07

"Najlepsza motywacja. Coraz bardziej zaczynam wierzyć, że dam radę napisać maturę rozszerzoną z matematyki 😊"

Kinga C.

2015-11-17

"100% z podstawy i 86% z rozszerzenia :) Polecam Wasze książki, naprawdę jak chce się coś porobić, to pomagają :)"

Łukasz K.

2015-07-09

"Chciałam Panu serdecznie podziękować za pomoc w przygotowaniach do matury 2015 z matematyki na obu poziomach. Pod koniec klasy drugiej zakupiłam Pana książki i dzięki nim mogłam spokojnie, na wakacjach powtarzać materiał. Pana fanpage i zadania na nim pomagały mi na codzień w klasie trzeciej, również pomocne były matury próbne. Ostatecznie będę miała 96% z poziomu podstawowego i 80-90% (w zależności jak bądą przydzielane punkty) z poziomu rozszerzonego. Mogło być trochę lepiej, ale myślę, że to dobry wynik. Dziękuję Panu za pomoc, za słowa wsparcia, oby więcej takich nauczycieli z powołania. Jeszcze raz dziękuje bardzo!!! Pozdrawiam!"

Kasia B.

2015-05-08

"Książki oraz kurs feryjny bardzo pomogły mi w przygotowaniach do matury. Na początku przygotowań myślałam, że matura rozszerzona nie jest dla mnie. Ale z biegiem czasu zauważyłam, że zadania, które wydawały się trudne stały się do zrobienia. Mam nadzieję, że odzwierciedleniem tego będzie satysfakcjonujący wynik na maturze zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym. Bardzo dziękuję za książki jak i za kurs feryjny. Książki pokazały mi, że matura rozszerzona jest nie tylko dla orłów!! Dziękuję! :)"

2015-02-23

"DZIĘKUJĘ za książki, całkowicie zastąpiły mi one jakiekolwiek korepetycje. Przygotowywałem się głównie przez dokładne rozwiązywanie zadań z książki zarówno do podstawy jak i rozszerzenia. Mimo, że matura była bardzoo trudna to jestem zadowolony z wyników: 96% podstawa i 58% rozszerzenie. Co prawda jeśli chodzi o rozszerzenie to przed majem liczyłem na jakieś 80%, ale było jak było i na tak zwane \\\\\\\\\\\\\\\"wymarzone\\\\\\\\\\\\\\\" studia się powinienem dostać. Wielkie dzięki!"

Łukasz S.

2014-06-27

"Portal bardzo przydatny, książki też są bardzo fajne (mam wszystkie z serii podstawowej i rozszerzonej."

2014-02-04

"Super opracowana ta książka z rozszerzenia!!! dzięki wielkie!!! Pozdrawiam."

Mateusz D.

2014-01-14


WSPÓŁPRACA Z MEDIAMI

Gazeta Wyborcza
Radio Super NOVA
Wirtualna Polska
Polsat News
Głos Nauczycielski
Radio 357
Super Express
TVN24

KONTAKT

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami:

ELITMAT
elitmat@elitmat.pl
51-77777-51
Dane do przelewu
Firma Edukacyjno-Wydawnicza ELITMAT Dariusz Kulma
Okrzei 7, 05-300 Mińsk Mazowiecki

Nr konta bankowego:

wpłaty kaucji Projekt MATura+ oraz MATma2

Nr: 26 1050 1894 1000 0097 5677 7364

pozostałe wpłaty za kursy oraz zamówienia

Nr: 56 1050 1894 1000 0023 0996 6253

5 stars - based on 250 reviews ELITMAT