Baner Baner Baner

LIVE dla szkół
Jak zdać maturę z matematyki - wykład motywacyjny dla maturzystów

Od kilku lat wrzesień był dla nas miesiącem spotkań z maturzystami. Ekipa projektu „Jak zdać maturę z matematyki?” wraz z Dariuszem Kulmą jeździła po Polsce i spotykała się w szkołach czy to na Salonach Maturzystów w różnych miastach w kraju. Ten rok jest wyjątkowy i niestety nie uda nam się spotkać osobiście, ale postanowiliśmy się nie poddawać i chcielibyśmy się spotkać on-line.

A może się okazać, że będzie to jeszcze większe wydarzenie niż dotychczasowe. W poprzednich latach organizowaliśmy już Wielkie Lekcje dla 1000 maturzystów w Szczecinie czy Łodzi. Tym razem mamy nadzieję się spotkać z jeszcze większym gronem maturzystów.

W czasie spotkania odbędzie się wykład Dariusza Kulmy pt. „Jak zdać maturę z matematyki czyli: jak się zmotywować? jak skutecznie się uczyć i zapamiętywać? jak wyznaczyć cel i go osiągnąć? – wykład motywacyjny dla maturzystów na obu poziomach”

Wykłady Dariusza Kulmy to wydarzenia wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Każde spotkania to niezwykła dawka motywacji i przekazania maturzystom przedmaturalnej energii. Wykłady zawsze cieszą się ogromną popularnością, a co najważniejsze przynoszą m.in. takie efekty:

Termin przyjmowania zgłoszeń:09.10.2020 r.


Kategoria: WYKŁAD DLA SZKÓŁ

Prowadzący: Dariusz Kulma

„Chciałam podziękować za pełny koszyk motywacji, który pan Dariusz wręczył mi na spotkaniu. To on zaszczepił we mnie chęć osiągnięcia czegoś więcej. 30%? Czemu ja tak mało chce?! Pójdę i napiszę to na 60%! I tak było. Napisałam maturę, podwajając początkowe pragnienie wyniku.” – tak spotkanie podsumowała jedna z maturzystek

Wykłady skierowane są w szczególności do maturzystów zdających maturę w 2021 roku. Każdy wykład to swoisty przewodnik pełen porad dla maturzystów o tym, jak i czego się uczyć, jak powtarzać, by robić to skutecznie i zapamiętać aż do samej matury, jak poradzić sobie z maturalnym stresem. Każdy wykład to przede wszystkim spotkanie pełne wartościowych treści przekazywanych z ogromną dawką poczucia humoru.

Prowadzący: Dariusz Kulma – nagrodzony tytułem Nauczyciel Roku 2008 w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez „Głos Nauczycielski” pod patronatem MEN. Pan Dariusz jest pomysłodawcą portalu i fanpage’a dla maturzystów (www.facebook.com/jakzdacmaturezmatematyki), poprzez które wraz z Firmą ELITMAT prowadzi wsparcie dla maturzystów w całym kraju, zamieszczając materiały do matury z matematyki, udzielając porad i wskazówek przedmaturalnych. Jest także autorem serii książek dla maturzystów „Jak zdać maturę z matematyki?”, które z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością wśród uczniów i nauczycieli.

Jeśli chciałbyś, żeby Twoja szkoła dołączyła do projektu, zgłoś swój udział już teraz. Jest to na razie wstępne zgłoszenie, a dla nas sygnał, że dana szkoła jest zainteresowana udziałem.

OPINIE UCZESTNIKÓW

W JAKIEJ FORMIE ODBĘDZIE SIĘ SPOTKANIE?
Spotkanie odbędzie się w formie transmisji na żywo. Jednocześnie połączymy się ze wszystkimi chętnymi szkołami i poprowadzimy wykład na żywo. Przewidujemy również momenty bezpośredniego łączenia z poszczególnymi szkołami.

JAKI SPRZĘT POTRZEBUJE SZKOŁA, ŻEBY WZIĄĆ UDZIAŁ W SPOTKANIU?
Transmisja odbędzie się poprzez program ClickMeeting. Przed wydarzeniem szkoła otrzyma link do spotkania wraz z tokenem, czyli indywidualnym kodem dostępu. Do odtworzenia transmisji potrzebny będzie komputer z dostępem do internetu oraz podłączonymi głośnikami, a także projektor, by móc wyświetlić obraz uczniom. Proponujemy również, by w komputerze dostępna była kamerka. Przed dniem wykładu planujemy również próbę łączności, w czasie której nauczyciele będą mogli sprawdzić, czy wszystko działa poprawnie.

ILE OSÓB Z JEDNEJ SZKOŁY MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W SPOTKANIU?
Liczba maturzystów zgłoszonych przez szkołę może być dowolna. Przy standardowym zgłoszeniu szkoła otrzyma 3 tokeny, co oznacza, że będzie można w szkole zorganizować 3 miejsca transmisji, ponieważ jeden token daje możliwość odtworzenia transmisji na jednym urządzeniu. Pozostawiamy szkołom dowolność, czy będą chciały zorganizować takie spotkania w poszczególnych salach lekcyjnych czy łącznie wszyscy maturzyści będą na auli. Jeśli szkoła będzie chciała odtwarzać transmisję w więcej niż 3 miejscach w szkole, to będzie możliwość dokupienia dodatkowego tokena.

JAKA BĘDZIE ODPŁATNOŚĆ OD SZKOŁY?
Przewidujemy koszt udziału jednej szkoły w wysokości ok. 300 zł z rabatem -50% w stosunku do ceny wykładów stacjonarnych

KIEDY ODBĘDZIE SIĘ TAKIE SPOTKANIE?
Spotkanie odbędzie się na początku października. Dokładny termin zostanie ustalony po 09.10.2020, gdy zbierzemy wstępnie zainteresowane szkoły. Godzina spotkania pozostaje również do ustalenia – poprosimy o wpisanie swoich preferencji w uwagach. Kierując się Państwa uwagami postaramy się wybrać najbardziej dogodny termin.

REJESTRACJA

Rejestracja zakończona

KONTAKT

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami:

ELITMAT
elitmat@elitmat.pl
51-77777-51
Dane do przelewu

Firma Edukacyjno-Wydawnicza ELITMAT Dariusz Kulma
Okrzei 7, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Nr konta bankowego: 56 1050 1894 1000 0023 0996 6253