Ogólnopolski KURS MATURALNY z matematyki ON-LINE
- na poziomie podstawowym do matury 2023

Jeśli zależy Ci na dobrym wyniku z matury?

Jeśli chcesz uczyć się komfortowo i skutecznie?

Jeśli nie chcesz tracić czasu na dojazdy na zajęcia stacjonarne?

Jeśli mieszkasz gdzieś w Polsce i nie masz możliwości wzięcia udziału w naszych zajęciach stacjonarnych?

To bardzo dobrze trafiłeś! Ten kurs jest dla Ciebie.

 

Kursy dwuletnie przeznaczone są dla osób, które zdają maturę w 2023 roku w formie nowej matury. Zgodnie z informatorami CKE nowa formuła matury zapowiada się dużo bardziej wymagająca, zarówno pod względem formy zadań, jak i ilości materiału, dlatego, aby zdążyć zrealizować cały materiał i jak najlepiej przygotować się do matury, zachęcamy do rozpoczęcia kursu już w trzeciej klasie.


DLACZEGO WARTO?

 • Wiemy, jak skutecznie pracować on-line – od marca 2020 w naszych webinarach wzięło udział ponad 20 tys. osób, a wyniki maturalne naszych kursantów w tym roku po zajęciach on-line były nawet wyższe niż w poprzednich latach.
 • Mamy ogromne doświadczenie w przygotowaniu maturzystów do matury – kursy dla maturzystów prowadzimy od 2007 roku, a od poprzedniego roku również w formie online.
 • Kurs prowadzi Tomasz Szwed - autor książek dla maturzystów, który na bieżąco analizuje kolejne arkusze maturalne, dzięki czemu uczymy tego, co jest faktycznie wymagane na maturze.
 • Uważamy, że każdy ma szansę i może dobrze zdać maturę z matematyki, jeśli tylko zastosuje się do naszych wskazówek, a maturzyści 2021 to potwierdzają :)
 • Zapewniamy super atmosferę, bo wiemy, że tylko bez stresu można uczyć się naprawdę skutecznie
 • Podczas zajęć prowadzący na bieżąco odpowiada na pytania uczestników z chatu, dzięki czemu wszelkie wątpliwości są od razu wyjaśniane.

od |


Kategoria: matura podstawowa 2023

Prowadzący: dr Tomasz Szwed

Czas trwania:

JAK ZORGANIZOWANY JEST NASZ KURS?

 • Kurs poprowadzi dr Tomasz Szwed - nauczyciel matematyki z Raciborza, pasjonat nauczania ciągle poszukujący nowych metod pracy, a przede wszystkim form dotarcia do uczniów i skutecznej nauki, dzięki czemu zyskuje rzesze wdzięcznych maturzystów, którzy wreszcie zrozumieli i polubili ten przedmiot. Jest współautorem próbnych arkuszy maturalnych oraz podręczników do matematyki wydawnictwa Oficyny Edukacyjnej K. Pazdro. Jest prelegentem na wielu konferencjach dla nauczycieli w całym kraju, dzieląc się swoimi doświadczeniami i inspirując innych.
 • Wszystkie zajęcia będą odbywać się w formie transmisji na żywo.
 • Podczas kursu będą powtarzane zagadnienia blokami tematycznymi z kolejnych działów na zmianę z kartami pracy utrwalającymi materiał.
 • Kurs obejmuje 56 godzin lekcyjnych, czyli 1 spotkanie w tygodniu po 60 min, a następnie 1-2 razy w tygodniu maju i czerwcu (po 90 min) (zajęcia rozpoczynamy w październiku, a kończymy w czerwcu).
 • Uczestnicy kursu otrzymają dostęp do nagrań ze wszystkich zajęć, dzięki czemu nawet jeśli ktoś nie będzie mógł uczestniczyć w spotkaniu, to będzie mógł „nadrobić” lekcję w terminie późniejszym, a także będzie można wrócić do danego tematu po jakimś czasie.
 • Wszystkie materiały wliczone są w cenę kursu. Przed zajęciami uczestnicy będą otrzymywać dostęp do materiałów w formie pdf, dzięki czemu będzie można wydrukować materiały i pracować z nimi w trakcie lekcji on-line.
 • W trakcie kursu planowane są interaktywne testy z natychmiastową informacją zwrotną dla Kursanta o wyniku, a także matury próbne, by na bieżąco sprawdzać wiedzę z danego etapu.
 • Zapis na kurs jest na bieżący rok szkolny 2021/2022, następnie na zakończenie pierwszego roku Kursanci decydują, czy chcą kontynuować zajęcia w klasie maturalnej, i dokonują przedłużenia umowy.

Planowany termin spotkań:

 • dokładny termin zostanie ustalony we wrześniu

Harmonogram zajęć

Zobacz fragment lekcji

Nagranie
Koszt udziału w Kursie wynosi: 429.99 zł
Liczba miejsc ograniczona

Do końca rejestracji pozostało:
00
Dni
:
00
Godziny
:
00
Minuty
:
00
Sekundy
99% miejsc już zajętych

ZAPISZ SIĘ I DOŁĄCZ DO KURSU ONLINE

Do kursu możesz dołączyć w każdym momencie! Zapisując się teraz otrzymasz dostęp do wszystkich materiałów oraz nagrań z zajęć, które się już odbyły. Ponieważ zależy nam, żebyś nadrobił wcześniejszy materiał, a dzięki temu osiągniesz jak najlepszy wynik na maturze.

Po zaksięgowaniu pierwszej wpłaty skontaktujemy się z Tobą w celu przekazania informacji umożliwiających dołączenie do kursu na platformie Clickmeeting, pobierania materiałów, dostępu do nagrań z poprzednich zajęć.

Aktualna kwota za kurs Kwota za kurs
bez rabatów)
Rabat Oszczędzasz
płatność jednorazowa 429.99 zł 1146.00 zł 71% 716.01 zł

OPINIE UCZESTNIKÓW

REJESTRACJA

Masz już konto? zaloguj się aby zarejestrować się jednym kliknięciem Zaloguj się
kod Captch Wprowadź powyższy kod autoryzacyjny

WSPÓŁPRACA Z MEDIAMI

Gazeta Wyborcza
Radio Super NOVA
Wirtualna Polska
Polsat News
Głos Nauczycielski
Radio 357
Super Express
TVN24

KONTAKT

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami:

ELITMAT
elitmat@elitmat.pl
51-77777-51
Dane do przelewu
Firma Edukacyjno-Wydawnicza ELITMAT Dariusz Kulma
Okrzei 7, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Nr konta bankowego: 56 1050 1894 1000 0023 0996 6253
5 stars - based on 250 reviews ELITMAT