Ogólnopolski KURS MATURALNY z matematyki ON-LINE
- na poziomie rozszerzonym do matury 2023

Jeśli zależy Ci na dobrym wyniku z matury?

Jeśli chcesz uczyć się komfortowo i skutecznie?

Jeśli nie chcesz tracić czasu na dojazdy na zajęcia stacjonarne?

Jeśli mieszkasz gdzieś w Polsce i nie masz możliwości wzięcia udziału w naszych zajęciach stacjonarnych?

To bardzo dobrze trafiłeś! Ten kurs jest dla Ciebie.

 

Kursy dwuletnie przeznaczone są dla osób, które zdają maturę w 2023 roku w formie nowej matury. Zgodnie z informatorami CKE nowa formuła matury zapowiada się dużo bardziej wymagająca, zarówno pod względem formy zadań, jak i ilości materiału, dlatego, aby zdążyć zrealizować cały materiał i jak najlepiej przygotować się do matury, zachęcamy do rozpoczęcia kursu już w trzeciej klasie.


DLACZEGO WARTO?

 • Wiemy, jak skutecznie pracować on-line – od marca 2020 w naszych webinarach wzięło udział ponad 20 tys. osób, a wyniki maturalne naszych kursantów w tym roku po zajęciach on-line były nawet wyższe niż w poprzednich latach.
 • Mamy ogromne doświadczenie w przygotowaniu maturzystów do matury – kursy dla maturzystów prowadzimy od 2007 roku, a od poprzedniego roku również w formie online.
 • Kurs prowadzi Dariusz Kulma - autor książek dla maturzystów, który na bieżąco analizuje kolejne arkusze maturalne, dzięki czemu uczymy tego, co jest faktycznie wymagane na maturze.
 • Uważamy, że każdy ma szansę i może dobrze zdać maturę z matematyki, jeśli tylko zastosuje się do naszych wskazówek, a maturzyści 2021 to potwierdzają :)
 • Zapewniamy super atmosferę, bo wiemy, że tylko bez stresu można uczyć się naprawdę skutecznie
 • Podczas zajęć prowadzący na bieżąco odpowiada na pytania uczestników z chatu, dzięki czemu wszelkie wątpliwości są od razu wyjaśniane.

od |


Kategoria: matura rozszerzona 2023

Prowadzący: Dariusz Kulma

Czas trwania:

JAK ZORGANIZOWANY JEST NASZ KURS?

 • Kurs poprowadzi Dariusz Kulma - nagrodzony tytułem Nauczyciel Roku 2008. Jest autorem serii książek dla maturzystów pn. „Jak zdać maturę z matematyki?”, z której co roku korzystają tysiące maturzystów. Jest autorem kilku projektów edukacyjnych, w tym projektu „Jak zdać maturę z matematyki?”, w ramach którego prowadzi fanpage i portal dla maturzystów. W związku z nowymi wyzwaniami w edukacji, nauczanie matematyki w ostatnim roku przeniósł z sukcesami również do świata on-line, prowadząc kursy i webinary dla maturzystów, w tym Wielkie Lekcje, w których jednocześnie bierze udział nawet 1000 uczniów. Jego zajęcia gromadzą wielu maturzystów, którzy zdecydowanie twierdzą, że „to najlepsze zajęcia, w jakich brali dotychczas udział”
 • Wszystkie zajęcia będą odbywać się w formie transmisji na żywo.
 • Podczas kursu będą powtarzane zagadnienia blokami tematycznymi z kolejnych działów na zmianę z kartami pracy utrwalającymi materiał.
 • Kurs obejmuje 56 godzin lekcyjnych, czyli 1 spotkanie w tygodniu po 60 min, a następnie 1-2 razy w tygodniu maju i czerwcu (po 90 min) (zajęcia rozpoczynamy w październiku, a kończymy w czerwcu).
 • Uczestnicy kursu otrzymają dostęp do nagrań ze wszystkich zajęć, dzięki czemu nawet jeśli ktoś nie będzie mógł uczestniczyć w spotkaniu, to będzie mógł „nadrobić” lekcję w terminie późniejszym, a także będzie można wrócić do danego tematu po jakimś czasie.
 • Wszystkie materiały wliczone są w cenę kursu. Przed zajęciami uczestnicy będą otrzymywać dostęp do materiałów w formie pdf, dzięki czemu będzie można wydrukować materiały i pracować z nimi w trakcie lekcji on-line.
 • W trakcie kursu planowane są interaktywne testy z natychmiastową informacją zwrotną dla Kursanta o wyniku, a także matury próbne, by na bieżąco sprawdzać wiedzę z danego etapu.
 • Prowadzimy zarówno kurs z poziomu podstawowego, jak i rozszerzonego, a jeśli zdajesz maturę na poziomie rozszerzonym, to wybierz kurs rozszerzony, ponieważ na nim będziemy również powtarzać materiał z poziomu podstawowego.
 • Zapis na kurs jest na bieżący rok szkolny 2021/2022, następnie na zakończenie pierwszego roku Kursanci decydują, czy chcą kontynuować zajęcia w klasie maturalnej, i dokonują przedłużenia umowy.

Planowany termin spotkań:

 • piątki, dokładna godzina zostanie ustalona we wrześniu

Harmonogram zajęć

Zobacz fragment lekcji

Nagranie
Koszt udziału w Kursie wynosi: 856.64 zł
Liczba miejsc ograniczona

Do końca rejestracji pozostało:
00
Dni
:
00
Godziny
:
00
Minuty
:
00
Sekundy
93% miejsc już zajętych

Dodatkowy rabat -10% z kodem

BLACK

ZAPISZ SIĘ SZYBCIEJ I ZYSKAJ WIĘCEJ

Do kursu możesz dołączyć w każdym momencie! Zapisując się teraz opłacasz tylko te zajęcia, które jeszcze się odbędą. Z zajęć, które się już odbyły, otrzymasz wszystkie materiały oraz dostęp do nagrań – to wszystko otrzymasz gratis, ponieważ zależy nam, żebyś nadrobił wcześniejszy materiał, a dzięki temu osiągniesz jak najlepszy wynik na maturze.

Po zaksięgowaniu wpisowego oraz pierwszej raty (lub opłaty całościowej za kurs) skontaktujemy się z Tobą w celu przekazania informacji umożliwiających dołączenie do kursu na platformie Clickmeeting, pobierania materiałów, dostępu do nagrań z poprzednich zajęć.

Przy zapisie doPrzy zapisie do: Rabat Cena za godzinę lekcyjną
(19.47 zł bez rabatów)
Wysokość
jednej raty
Wpisowe Łączna kwota za kurs *
(856.64 zł bez rabatów)
Oszczędzasz Gratis nagrania
z poprzednich zajęć
płatność jednorazowa 14% 17.06 zł 100.00 zł 750.71 zł 105.93 zł
4% 18.78 zł 100.00 zł 826.37 zł 30.27 zł
3% 18.95 zł 100.00 zł 833.94 zł 22.70 zł wartość 233.64 zł
Płatność ratalna
(8 miesięcznych rat)
10% 17.75 zł 85.12 zł 100.00 zł 780.98 zł 75.66 zł
0% 19.47 zł 94.58 zł 100.00 zł 856.64 zł 0 zł
0% 19.47 zł 94.58 zł 100.00 zł 856.64 zł 0 zł wartość 233.64 zł

Okres rozliczeniowy trwa od 11 dnia danego miesiąca do 10 dnia kolejnego miesiąca, co definiuje ilość rat do końca kursu. Oznacza to, że podczas zapisu przed 11 dniem miesiąca, system dzieli wartość kursu na więcej rat o mniejszej wartości (np. przy zapisie 5 listopada należy opłacić 100zł wpisowego + ratę za okres 11.10. – 10.11. oraz do 10.11. ratę za okres 11.11. – 10.12.).

* Wpisowe jest wliczone w całościową opłatę za kurs. Oznacza to, że miesięczna rata jest wyliczana z kwoty pomniejszonej o wartość wpłaconego wpisowego, a następnie podzielona przez liczbę rat.

Łączna kwota za kurs to kwota pomniejszona o opłatę za wcześniejsze zajęcia.

Kurs możesz opłacać w ratach lub jednorazowo - w tym przypadku otrzymasz dodatkową zniżkę oraz GWARANCJĘ STAŁEJ CENY

 • PŁATNOŚĆ RATALNA - W ciągu trzech dni opłacasz wpisowe w wysokości 100.00 zł, a następnie, przez okres trwania kursu, co miesiąc, opłacasz stałą ratę pomniejszoną o wpłacone wpisowe.
wysokość raty =

(pełna kwota kursu − wpisowe) − rabat

liczba rat do końca kurs
 • PŁATNOŚĆ JEDNORAZOWA - GWARANCJA STAŁEJ CENY - W ciągu trzech dni opłacasz wpisowe w wysokości 100.00 zł, a w ciągu siedmiu dni pozostałą kwotę przelewem na konto.
wysokość opłaty jednorazowej =

(pełna kwota kursu − wpisowe) − rabat

Opłata ratalna za kurs od stycznia 2022 roku będzie waloryzowana o wskaźnik inflacji, jeśli zgodnie z opublikowanym w grudniu 2021 przez Prezesa GUS komunikatem w sprawie średniorocznego wskaźnika cen towarów i usług konsumpcyjnych wskaźnik ten będzie przekraczał 6%.

GWARANCJA STAŁEJ CENY - przy płatności jednorazowej zapewnia stałą cenę, niezależną od wskaźnika inflacji.

OPINIE UCZESTNIKÓW

REJESTRACJA

Masz już konto? zaloguj się aby zarejestrować się jednym kliknięciem Zaloguj się
kod Captch Wprowadź powyższy kod autoryzacyjny


WSPÓŁPRACA Z MEDIAMI

Gazeta Wyborcza
Radio Super NOVA
Wirtualna Polska
Polsat News
Głos Nauczycielski
Radio 357
Super Express
TVN24

KONTAKT

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami:

ELITMAT
elitmat@elitmat.pl
51-77777-51
Dane do przelewu
Firma Edukacyjno-Wydawnicza ELITMAT Dariusz Kulma
Okrzei 7, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Nr konta bankowego: 56 1050 1894 1000 0023 0996 6253
5 stars - based on 250 reviews ELITMAT