Ogólnopolski kurs maturalny z matematyki ON-LINE
- na poziomie ROZSZERZONYM do matury 2024

Jeśli zależy Ci na dobrym wyniku z matury?

Jeśli chcesz uczyć się komfortowo i skutecznie?

Jeśli nie chcesz tracić czasu na dojazdy na zajęcia stacjonarne?

Jeśli mieszkasz gdzieś w Polsce i nie masz możliwości wzięcia udziału w naszych zajęciach stacjonarnych?

To bardzo dobrze trafiłeś! Ten kurs jest dla Ciebie.


DLACZEGO WARTO?

 • Wiemy, jak skutecznie pracować on-line – w naszych webinarach wzięło udział kilkadziesiąt tysięcy osób, a wyniki maturalne naszych kursantów potwierdzają naszą skuteczność.
 • Mamy ogromne doświadczenie w przygotowaniu maturzystów do matury – kursy dla maturzystów prowadzimy od 2007 roku, a od 2020 roku również w formie online.
 • Kurs prowadzi Dariusz Kulma - autor książek dla maturzystów oraz ekspert CKE, który na bieżąco analizuje kolejne arkusze maturalne, dzięki czemu uczymy tego, co jest faktycznie wymagane na maturze.
 • Uważamy, że każdy ma szansę i może dobrze zdać maturę z matematyki, jeśli tylko zastosuje się do naszych wskazówek, a maturzyści 2023 to potwierdzają :)
 • Zapewniamy super atmosferę, bo wiemy, że tylko bez stresu można uczyć się naprawdę skutecznie.
 • Podczas zajęć prowadzący na bieżąco odpowiada na pytania uczestników z chatu, dzięki czemu wszelkie wątpliwości są od razu wyjaśniane.

 

od |


Kategoria: matura rozszerzona 2024

Prowadzący: Dariusz Kulma

Czas trwania:

JAK ZORGANIZOWANY JEST NASZ KURS?

 • Kurs poprowadzi Dariusz Kulma - nagrodzony tytułem Nauczyciel Roku 2008. Jest autorem serii książek dla maturzystów pn. „Jak zdać maturę z matematyki?”, z której co roku korzystają tysiące maturzystów. Jest autorem kilku projektów edukacyjnych, w tym projektu „Jak zdać maturę z matematyki?”, w ramach którego prowadzi fanpage i portal dla maturzystów. Prowadzi kursy i webinary dla maturzystów, w tym Wielkie Lekcje, w których jednocześnie bierze udział nawet 1000 uczniów. Jego zajęcia gromadzą wielu maturzystów, którzy zdecydowanie twierdzą, że „to najlepsze zajęcia, w jakich brali dotychczas udział”
 • Wszystkie zajęcia będą odbywać się w formie transmisji na żywo.
 • Podczas kursu będą powtarzane zagadnienia blokami tematycznymi z kolejnych działów na zmianę z kartami pracy utrwalającymi materiał.
 • Kurs obejmuje 116 godzin lekcyjnych, czyli 2 spotkania w tygodniu po 90 min (zajęcia rozpoczynamy pod koniec września, a kończymy w kwietniu przed maturą).
 • 6 początkowych godzin lekcyjnych zostanie zrealizowanych jako film + crashtest do wykonania przez uczestnika. Będzie to obowiązkowa część kursu jako przypomnienie podstawowego materiału. Zaliczenie tej części przez każdego uczestnika będzie konieczne przed rozpoczęciem zajęć na żywo. 
 • Uczestnicy kursu otrzymają dostęp do nagrań ze wszystkich zajęć na żywo, dzięki czemu nawet jeśli ktoś nie będzie mógł uczestniczyć w spotkaniu, to będzie mógł „nadrobić” lekcję w terminie późniejszym, a także będzie można wrócić do danego tematu po jakimś czasie.
 • Wszystkie materiały wliczone są w cenę kursu. Przed zajęciami uczestnicy będą otrzymywać dostęp do materiałów w formie pdf, dzięki czemu będzie można wydrukować materiały i pracować z nimi w trakcie lekcji on-line.
 • W trakcie kursu planowane są interaktywne testy z natychmiastową informacją zwrotną dla Kursanta o wyniku, a także matury próbne, by na bieżąco sprawdzać wiedzę z danego etapu.

Planowane terminy spotkań:

 • środy: w godz. 16:50 -18:20
 • czwartki: w godz. 18:40 - 20:10

 

 

Harmonogram lekcji

Zobacz fragment lekcji

Nagranie
Koszt udziału w Kursie wynosi: 2094.83 zł
Cena promocyjna 130.00 zł (wpisowe) + 1768.34 zł (z rabatem 10%)
razem: 1898.34 zł

rabat obowiązuje do 04-10-2023 włącznie
Do końca promocji pozostało:
00
Dni
:
00
Godziny
:
00
Minuty
:
00
Sekundy
85% miejsc już zajętych

ZAPISZ SIĘ SZYBCIEJ I ZYSKAJ WIĘCEJ

Do kursu możesz dołączyć w każdym momencie! Zapisując się teraz opłacasz tylko te zajęcia, które jeszcze się odbędą. Z zajęć, które się już odbyły, otrzymasz wszystkie materiały oraz dostęp do nagrań – to wszystko otrzymasz gratis, ponieważ zależy nam, żebyś nadrobił wcześniejszy materiał, a dzięki temu osiągniesz jak najlepszy wynik na maturze.

Po zaksięgowaniu wpisowego oraz pierwszej raty (lub opłaty całościowej za kurs) skontaktujemy się z Tobą w celu przekazania informacji umożliwiających dołączenie do kursu na platformie Clickmeeting, pobierania materiałów, dostępu do nagrań z poprzednich zajęć.

Okres rozliczeniowy trwa od 11 dnia danego miesiąca do 10 dnia kolejnego miesiąca, co definiuje ilość rat do końca kursu. Oznacza to, że podczas zapisu przed 11 dniem miesiąca, system dzieli wartość kursu na więcej rat o mniejszej wartości (np. przy zapisie 5 listopada należy opłacić 130.00zł wpisowego + ratę za okres 11.10. – 10.11. oraz do 10.11. ratę za okres 11.11. – 10.12.).

* Wpisowe jest wliczone w całościową opłatę za kurs. Oznacza to, że miesięczna rata jest wyliczana z kwoty pomniejszonej o wartość wpłaconego wpisowego, a następnie podzielona przez liczbę rat.

Łączna kwota za kurs to kwota pomniejszona o opłatę za wcześniejsze zajęcia.

Kurs możesz opłacać w ratach lub jednorazowo - w tym przypadku otrzymasz dodatkową zniżkę oraz GWARANCJĘ STAŁEJ CENY

 • PŁATNOŚĆ RATALNA - W ciągu trzech dni opłacasz wpisowe w wysokości 130.00 zł, a następnie, przez okres trwania kursu, co miesiąc, opłacasz stałą ratę pomniejszoną o wpłacone wpisowe.
wysokość raty =

(pełna kwota kursu − wpisowe) − rabat

liczba rat do końca kurs
 • PŁATNOŚĆ JEDNORAZOWA - GWARANCJA STAŁEJ CENY - W ciągu trzech dni opłacasz wpisowe w wysokości 130.00 zł, a w ciągu siedmiu dni pozostałą kwotę przelewem na konto.
wysokość opłaty jednorazowej =

(pełna kwota kursu − wpisowe) − rabat

Opłata ratalna za kurs od stycznia 2023 roku będzie waloryzowana o wskaźnik inflacji, jeśli zgodnie z opublikowanym w grudniu 2023 przez Prezesa GUS komunikatem w sprawie średniorocznego wskaźnika cen towarów i usług konsumpcyjnych wskaźnik ten będzie przekraczał 6%.

GWARANCJA STAŁEJ CENY - przy płatności jednorazowej zapewnia stałą cenę, niezależną od wskaźnika inflacji.

OPINIE UCZESTNIKÓW

REJESTRACJA

Koszt udziału w kursie wynosi:
Masz już konto ELITMAT? Zaloguj się, aby zarejestrować się jednym kliknięciem Zaloguj się

kod Captch Wprowadź powyższy kod autoryzacyjny sprawdzający czy rejestracji nie dokonuje bot

WSPÓŁPRACA Z MEDIAMI

Gazeta Wyborcza
Radio Super NOVA
Wirtualna Polska
Polsat News
Głos Nauczycielski
Radio 357
Super Express
TVN24

KONTAKT

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami:

Dane do przelewu
Firma Edukacyjno-Wydawnicza ELITMAT Dariusz Kulma
Okrzei 7, 05-300 Mińsk Mazowiecki

Nr konta bankowego:

wpłaty kaucji Projekt MATura+ oraz MATma2

Nr: 05 1050 1894 1000 0097 8549 0518

pozostałe wpłaty za kursy oraz zamówienia

Nr: 56 1050 1894 1000 0023 0996 6253

5 stars - based on 250 reviews ELITMAT