Ogólnopolski kurs maturalny z matematyki ONLINE
- na poziomie ROZSZERZONYM do matury 2025

Jeśli zależy Ci na dobrym wyniku z matury…
Jeśli chcesz uczyć się komfortowo i skutecznie
Jeśli nie chcesz tracić czasu na dojazdy na zajęcia stacjonarne…
Jeśli mieszkasz gdzieś w Polsce i nie masz możliwości wzięcia udziału w naszych zajęciach stacjonarnych…


To bardzo dobrze trafiłeś! Ten kurs jest dla Ciebie.


DALCZEGO WARTO?

•    Wiemy, jak skutecznie pracować on-line – w naszych webinarach wzięło już udział kilkadziesiąt tysięcy osób, a wyniki maturalne naszych kursantów potwierdzają naszą skuteczność.
•    Mamy ogromne doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do matury – kursy prowadzimy od 2007 roku, a od 2020 roku- również w formie online.
•    Kurs prowadzi Dariusz Kulma - autor książek dla maturzystów oraz ekspert CKE, który na bieżąco analizuje kolejne arkusze maturalne, dzięki czemu uczymy tego, co jest faktycznie wymagane na maturze.
•    Uważamy, że każdy ma szansę i może dobrze zdać maturę z matematyki, jeśli tylko zastosuje się do naszych wskazówek, a maturzyści 2023 to potwierdzają :)
•    Zapewniamy super atmosferę, bo wiemy, że tylko bez stresu można uczyć się naprawdę skutecznie.
•    Podczas zajęć prowadzący na bieżąco odpowiada na pytania uczestników z chatu, dzięki czemu wszelkie wątpliwości są od razu wyjaśniane.

 

od |


Kategoria: KURSY

Prowadzący: Dariusz Kulma

Czas trwania:

JAK ZORGANIZOWANY JEST NASZ KURS?
•    Kurs prowadzi Dariusz Kulma - nagrodzony tytułem Nauczyciel Roku 2008. Jest on autorem serii książek do matematyki dla maturzystów- co roku korzystają z nich tysiące uczniów. Jest kreatorem projektów edukacyjnych, w tym- projektu „Jak zdać maturę z matematyki?”, w ramach którego prowadzi fanpage i portal dla maturzystów. Prowadzi też kursy i webinary dla maturzystów, m.in. Wielkie Lekcje, w których jednocześnie bierze udział nawet 1000 uczniów. Jego zajęcia gromadzą wielu uczniów, którzy zgodnie twierdzą, że „to najlepsze zajęcia, w jakich brali dotychczas udział”
•    Wszystkie lekcje odbywają się w formie transmisji na żywo.
•    Podczas kursu zagadnienia powtarzane są blokami tematycznymi z kolejnych działów, na zmianę z kartami pracy utrwalającymi materiał.
•    Kurs obejmuje 116 godzin lekcyjnych, czyli 2 spotkania w tygodniu po 90 min (zajęcia rozpoczynamy pod koniec września, a kończymy w kwietniu przed maturą).
•    6 pierwszych godzin lekcyjnych jest realizowanych w formie filmu + crashtest do wykonania przez uczestnika. Jest to obowiązkowa część kursu, będąca przypomnieniem podstawowego materiału. Zaliczenie jej przez każdego uczestnika jest konieczne przed rozpoczęciem zajęć na żywo.
•    Po każdej lekcji uczestnicy kursu otrzymują dostęp do nagrania spotkania, które odbyło się na żywo. Dzięki temu, nawet jeśli ktoś nie może uczestniczyć w danej lekcji, może ją „nadrobić” w terminie późniejszym. Może też do niej wrócić później w razie potrzeby przypomnienia sobie jakiegoś zagadnienia.
•    Wszystkie materiały wykorzystywane na zajęciach, wliczone są w cenę kursu. Przed lekcją uczestnicy otrzymują dostęp do materiałów w formie pdf. Można je wydrukować i pracować z nimi w trakcie spotkania on-line.
•    Podczas kursu realizowane są interaktywne testy z natychmiastową informacją zwrotną dla Kursanta (wyświetlane na koncie wyniki), a także matury próbne. Dzięki temu można na bieżąco sprawdzać wiedzę z danego etapu.

 

Planowane terminy spotkań:

  • środy: w godz. 16:50 -18:20
  • czwartki: w godz. 18:40 - 20:10

 

Zobacz fragment lekcji

Nagranie
Koszt udziału w Kursie wynosi: 2411.00 zł
Cena promocyjna 150.00 zł (wpisowe) + 2034.90 zł (z rabatem 10%)
razem: 2184.90 zł

rabat obowiązuje do 21-06-2024 włącznie
Do końca promocji pozostało:
00
Dni
:
00
Godziny
:
00
Minuty
:
00
Sekundy
44% miejsc już zajętych

ZAPISZ SIĘ SZYBCIEJ I ZYSKAJ WIĘCEJ

Zapisując się teraz skorzystasz z największych rabatów. Uczestnicząc w naszym kursie, oprócz spotkań na żywo, otrzymasz wszystkie materiały oraz dostęp do nagrań, ponieważ zależy nam, żebyś osiągnął jak najlepszy wynik na maturze.

Warunkiem zapisu na kurs jest wpłata wpisowego w ciągu 3 dni od daty rejestracji. We wrześniu skontaktujemy się z Tobą w celu przekazania informacji umożliwiających dołączenie do kursu na platformie Clickmeeting, pobierania materiałów, dostępu do nagrań z poprzednich zajęć.

Okres rozliczeniowy trwa od 11 dnia danego miesiąca do 10 dnia kolejnego miesiąca, co definiuje ilość rat do końca kursu. Oznacza to, że podczas zapisu przed 11 dniem miesiąca, system dzieli wartość kursu na więcej rat o mniejszej wartości (np. przy zapisie 5 listopada należy opłacić 150.00zł wpisowego + ratę za okres 11.10. – 10.11. oraz do 10.11. ratę za okres 11.11. – 10.12.).

* Wpisowe jest wliczone w całościową opłatę za kurs. Oznacza to, że miesięczna rata jest wyliczana z kwoty pomniejszonej o wartość wpłaconego wpisowego, a następnie podzielona przez liczbę rat.

Kurs możesz opłacać w ratach lub jednorazowo - w tym przypadku otrzymasz dodatkową zniżkę oraz GWARANCJĘ STAŁEJ CENY

  • PŁATNOŚĆ RATALNA - W ciągu trzech dni opłacasz wpisowe w wysokości 150.00 zł, a następnie, przez okres trwania kursu, co miesiąc, opłacasz stałą ratę pomniejszoną o wpłacone wpisowe.
wysokość raty =

(pełna kwota kursu − wpisowe) − rabat

liczba rat do końca kurs
  • PŁATNOŚĆ JEDNORAZOWA - GWARANCJA STAŁEJ CENY - W ciągu trzech dni opłacasz wpisowe w wysokości 150.00 zł, a w ciągu siedmiu dni pozostałą kwotę przelewem na konto.
wysokość opłaty jednorazowej =

(pełna kwota kursu − wpisowe) − rabat

Opłata ratalna za kurs od stycznia 2023 roku będzie waloryzowana o wskaźnik inflacji, jeśli zgodnie z opublikowanym w grudniu 2023 przez Prezesa GUS komunikatem w sprawie średniorocznego wskaźnika cen towarów i usług konsumpcyjnych wskaźnik ten będzie przekraczał 6%.

GWARANCJA STAŁEJ CENY - przy płatności jednorazowej zapewnia stałą cenę, niezależną od wskaźnika inflacji.

OPINIE UCZESTNIKÓW

REJESTRACJA

Koszt udziału w kursie wynosi:
Masz już konto ELITMAT? Zaloguj się, aby zarejestrować się jednym kliknięciem Zaloguj się

kod Captch Wprowadź powyższy kod autoryzacyjny sprawdzający czy rejestracji nie dokonuje bot

WSPÓŁPRACA Z MEDIAMI

Gazeta Wyborcza
Radio Super NOVA
Wirtualna Polska
Polsat News
Głos Nauczycielski
Radio 357
Super Express
TVN24

KONTAKT

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami:

ELITMAT

Poniżej podpowiadamy, jak skontaktować się z nami, aby ułatwić i przyspieszyć odpowiedź z naszej strony

pomoc@elitmat.pl - W kwestiach technicznych dotyczących kont Elitmatu oraz wydarzeń online/webinarów.
sklep@elitmat.pl - W sprawach związanych z zamówieniami produktów z oferty naszego sklepu.
elitmat@elitmat.pl - W kwestiach związanych z kursami oraz pozostałych sprawach.
51-77777-51
Dane do przelewu
Firma Edukacyjno-Wydawnicza ELITMAT Dariusz Kulma
Okrzei 7, 05-300 Mińsk Mazowiecki

Nr konta bankowego:

wpłaty kaucji Projekt MATura+ oraz MATma2

Nr: 70 1050 1894 1000 0098 0984 4690

pozostałe wpłaty za kursy oraz zamówienia

Nr: 56 1050 1894 1000 0023 0996 6253

5 stars - based on 250 reviews ELITMAT