Szkolenie dla nauczycieli matematyki Nie ma dobrej lekcji bez …

Zapraszamy nauczycieli matematyki do udziału w szkoleniu organizowanym wspólnie przez Wydawnictwo ELITMAT, Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji w Giżycku oraz Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku.
Do udziału w szkoleniu zapraszamy nauczycieli zarówno ze szkół podstawowych jak i ponadpodstawowych. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Podczas spotkania Dariusz Kulma – Nauczyciel Roku 2008 i autor serii książek dla maturzystów „Jak zdać maturę z matematyki” poprowadzi wykład pt. „Nie ma dobrej lekcji bez…”


„Ilu nauczycieli, tyle może być odpowiedzi na to pytanie. Zastanowimy się więc wspólnie, co jest ważne w nauczaniu, zwłaszcza teraz, gdy pracujemy zdalnie. Skuteczne nauczanie matematyki wymaga od nas nauczycieli coraz szerszego spojrzenia – pracy nad atmosferą, relacjami, sztuką motywowania i zmieniania nawyków uczniów. Jakie elementy lekcji, również tej on-line, są uniwersalne, a jakie trzeba wprowadzić, by uczyć skutecznie? Jest wiele aspektów, które w odniesieniu do pokolenia naszych uczniów, wpływają na skuteczność nauki i mogą sprawić, że nasze lekcje staną się efektywniejsze i lepiej zapamiętywane. Postaram się również podzielić swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami z okresu nauczania zdalnego oraz pokazać, co nasi uczniowie doceniają w tego rodzaju formie nauki.”

Wszyscy uczestnicy otrzymają pisemne zaświadczenia o udziale w szkoleniu.

16.11.2020 r. | godz. 18:00


Kategoria: DLA NAUCZYCIELI

Prowadzący: Dariusz Kulma

Czas trwania: 2 godz.

Częstotliwość zajęć: jednorazowo

Plan wydarzenia

  • CZĘŚĆ 1 - wykład Dariusza Kulmy „Nie ma dobrej lekcji bez…”
  • CZĘŚĆ 2 - prezentacja najnowszych publikacji wydawnictwa ELITMAT czyli interaktywnych „Kart Pracy do matury z matematyki” na obu poziomach. Są to książki, które są niezastąpionym narzędziem do nauki zdalnej, ponieważ nauczyciel otrzymuje dostęp on-line do rozwiązań w formie plansz interaktywnych do wszystkich zadań z całej książki.

OPINIE UCZESTNIKÓW

REJESTRACJA

Rejestracja zakończona

KONTAKT

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami:

ELITMAT
elitmat@elitmat.pl
51-77777-51
Dane do przelewu

Firma Edukacyjno-Wydawnicza ELITMAT Dariusz Kulma
Okrzei 7, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Nr konta bankowego: 56 1050 1894 1000 0023 0996 6253